דף הבית » לקוחות


לקוחות


Ofer Bengal, CEO & Founder Redis Labs

בעבר עבדתי עם מספר חברות ויועצים בענייני מדען ראשי. את שירותיה של נורית עמית שכרתי לראשונה בחברת SDT וגיליתי שירות ברמה אחרת לחלוטין. כשהקמתי את חברת Redis Labs לא היה לי ספק - יש רק מועמדת אחת שתטפל לנו בענייני מדען ראשי וזו נורית. ואכן עברנו כבר בהצלחה מרובה ארבע תוכניות ולאחרונה הגשנו אף את החמישית. הערך המוסף של נורית הוא עצום בכל שלבי התהליך, החל מהכנת הבקשה, דרך ביקור הבודק וכלה בהכנת הדוחות השונים. נורית - מספר אחת בארץ בתחום מדען ראשי!

Galit Sasson, Vice President, Finance. GigaSpaces Technologies

Technologies GigaSpaces נהנית משירותיה המקצועיים של נורית כבר שנים ארוכות, בהגשת בקשות למדען הראשי, ברמה הגבוהה ביותר, כאשר אחוזי ההצלחה באישור הבקשות מול המדען מלאים. ראויים לציון גם הזמינות הגבוהה, אדיבותה של נורית ויכולותיה להיכנס לעובי הטכנולוגיה עצמה תוך הבנה מעמיקה ומרשימה. קשריה המצוינים של נורית במשרדי המדען הראשי תורמים אף הם רבות להצלחת התהליך וניכר כי גם שם היא מוערכת מאוד. אנו מאמינים כי כל לקוח אשר יבחר להשתמש בשירותיה של נורית יזכה בשותף אמיתי ויקבל מנורית שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, תוך לויאליות מוחלטת לארגון.

גיא וייס, מנכ"ל אוגילו

נורית מלווה אותנו כבר 6 שנים כמנכ"ל אויגילו (eVigilo) בתמיכה וייעוץ בפרוייקטי המדען הראשי במסירות רבה. נסיונה הרב, מקצועיותה חסרת הפשרות ויחסה החם - ראויים לציון מיוחד. לאור הצלחת כל הבקשות שהגשנו בניצוחה של נורית, אין לי ספק שעוד נמשיך לעבוד עימה שנים רבות.

Guy Korland, Ph.D. CTO & Co-Founder

עבדתי עם נורית על שלוש תוכניות בהצלחה מרובה ב-GigaSpaces כמנהל פיתוח, נורית ניהלה, ערכה, הובילה ודחפה את התהליך מקצה לקצה כאילו היתה חלק מהחברה. במקביל עבדנו עם יועצים שונים להגשת בקשות בפרויקטים מקבילים אולם התוצאות היו זניחות יחסית לתוצאות המעולות שהשגנו בעזרת נורית. בעקבות ההצלחות הבלתי ניתנות לערעור וניהול התהליך המצויין בחרנו את נורית לייעץ לנו אף בחברה שהקמתי Shopetti, ואותה מסירות ניכרת גם בהגשה זאת.

מזור רונן, מנכ"ל תמור ש.מ.ר בע"מ

במהלך ה-3 שנים האחרונות חברת תמור ש.מ.ר בע"מ הגישה שתי תכניות פיתוח בסיוע המדען הראשי. התכניות אושרו, בוצעו והביאו לשיפור מהותי ביכולת החברה להתמודד עם מוצרים ו/או טכנולוגיות חדשות בשווקים המשתנים. חלק מהותי מהצלחת התכניות ניתן וצריך לייחס לנורית שליוותה אותנו ביד מכוונת, ברוגע, מקצועיות, הבנה חדה ומהירה של תהליכים טכנולוגיים מורכבים ומלוי דרישות המדען משלב ההגשה ועד הביצוע המלא. אין לי ספק כי כבר בעתיד הקרוב נשתמש שוב בידע הנרחב והשירות הטוב והמקצועי שנורית מציעה.

מרק לוי, מנכ"ל פולירית

בכל פעם שאני נתקל עם מנכ"ל או חברה שמתלבטים האם להיכנס למהלך מובנה עם המדען הראשי, תגובתי המיידית היא: תפסיקו להתלבט, תיגשו לנורית עמית והכל יסתדר וייראה פשוט ונכון. נדמה לי שמספר פונים היו לך בעקבות המלצותיי ואני שקט שיקבלו את המיטב. עבורנו את מלווה, מנחה ומדריכה. דחפת את פולירית להיכנס למהלך שעד אותו רגע נראה לנו בלתי אפשרי לחברת Low Tech כמונו. ידעת לשמוע את רעיונותינו ותוכניותינו, ולהפוך אותם למהלך מובנה ומקצועי יותר,, שניתן להגישו בדרך מדעית למבדק מקצועי חיצוני, וגם לקבל את אישורו ! במימד האישי את אדם רגיש שיודע את גבולות עיסוק בייעוץ מקצועי, יודעת עד היכן ללחוץ ועד איזה גבול להתערב. אין זו משימה קלה, בעיקר במפעל קיבוצי המתנהג כמשפחה, שלכל אחד חשש "שיזיזו לו את הגבינה". עוד הדרך ארוכה לשלבים של מימוש התוכנית הלכה למעשה ואני בטוח שעוד יתגלו לנו כישורייך הנוספים בעבודה המשותפת איתך. פולירית כעת במקום אחר בכל הקשור למחקר ופיתוח, הייתי אומר בפשטות, התבגרנו! יש לך מקום מכובד בהתפתחות הזאת ועל כך, תודה.

יורם גלפרין, סמנכ"ל כספים געש תאורה

את ההמלצה על נורית קיבלנו מיושב הראש של החברה. תחום העיסוק של חברתנו (Low Tech) והניסיון הקודם שלנו בנושא המדען הראשי, גרמו לנו לפעול בחשדנות גדולה בכל הקשור למדען הראשי מצד אחד, ולעוסקים בתחום (היועצים למיניהם) מהצד השני. נורית הוכיחה לנו שהיא מזן שונה. בעבודתה מוציאה נורית "מים מהסלע", היא מבטיחה הצלחה מלאה ומקיימת, היא עושה זאת בכישרון אדיר למקסימום תמיכה שניתן לקבל, ותוך יכולת לרתום כל מי שצריך לטובת המטרה, גם את הגורמים הסקפטיים ביותר בארגון. בגעש תאורה נורית לא קיבלה "לא" כתשובה משום גורם ונלחמה כאריה, תוך הגשת ערעור על סירוב המדען, היא גייסה מומחים מכל תחום אפשרי, וביצעה כל הדרוש עד להשגת המטרה המלאה. נורית פועלת באסרטיביות ועם זאת בחן ובעדינות, ומשאירה הרגשה טובה. נעים לעבוד איתה, היא אינה חוסכת מעצמה ולוקחת כל מה שהיא יכולה על עצמה. נורית עושה עבודה נפלאה ואנו ממליצים עליה בחום.

אריק בקר, מנכ"ל מדיק נרג

לנורית עמית הגעתי אחרי בדיקות קפדניות, שכן הניסיון שלי עם יועצים אחרים לגיוס הון מהמדען (כשעבדתי בחברות אחרות) לא היה מוצלח במובן של איכות העבודה מול התשלום שנדרשנו לשלם. לאור התסכול הקודם העבודה עם נורית הדהימה אותי, בעיקר בשל אמינותה הגבוהה, חריצותה הבלתי נלאית וקשריה. לנורית מקצועיות רבה בכל האספקטים הנדרשים, החל מהבנה מצוינת של נושא הפיתוח ומורכבותו, המשך בניתוח הפיננסי וכלה בהקפדה על הפרטים הקטנים כדי למקסם המענק. שמחתי להמליץ על נורית לחברה בה אני משמש כדירקטור, אעשה זאת בלב שלם בפני כל גורם, וכמובן שנמשיך להסתייע בנורית בעתיד.


 

צור קשר 054-4676008 מלאו פרטים וניצור עמכם קשר