דף הבית » מסלולים » מרכז השקעות


מרכז השקעות

 

מרכז ההשקעות פועל מכוח החוק לעידוד השקעות הון התשי"ט (1959). תפקיד המרכז הנו לתרום לצמיחת המשק ולתעסוקה באזורי עדיפות לאומית בלבד ע"י עידוד, הקמה והרחבה של מפעלי תעשייה, מבנים להשכרה לתעשייה, מלונות ופרויקטים תיירותיים, וזאת ע"י הקניית מעמד של 'מפעל מאושר' לתכניות השקעה. מעמד זה מאפשר ליזם ליהנות מקבלת מענקים בהתאם לאזור העדיפות הלאומית בו מתבצעת התוכנית.


עיקרי הקריטריונים לקבלת מענק:

  • תוכנית ההשקעה תכלול השקעה ברכוש קבוע בלבד, רק ציוד ומבנים חדשים יכללו בתוכנית. ניתן לקבל אישור המנהלה לכלול בתכנית ציוד משומש מיובא, שלא חלה לגביו התיישנות טכנולוגית.
  • התאגיד חייב לממן 30% לפחות מהתוכנית המאושרת בהון מניות נפרע.
  • התוכנית צריכה להתבצע תוך שנתיים מתאריך כתב האישור המקורי ולפחות 25% מהיקף התוכנית תוך שנתיים. מרכז ההשקעות רשאי להאריך את מועד הביצוע עד לתקופה של 5 שנים.

 

צור קשר 054-4676008 מלאו פרטים וניצור עמכם קשרלקוחות אומרים

בעבר עבדתי עם מספר חברות ויועצים בענייני מדען ראשי. את שירותיה של נורית עמית שכרתי לראשונה בחברת SDT וגיליתי שירות ברמה אחרת לחלוטין. כשהקמתי את חברת Redis Labs לא היה לי ספק - יש רק מועמדת אחת שתטפל לנו בענייני מדען ראשי וזו נורית. ואכן עברנו כבר בהצלחה מרובה ארבע תוכניות ולאחרונה הגשנו אף את החמישית. הערך המוסף של נורית הוא עצום בכל שלבי התהליך, החל מהכנת הבקשה, דרך ביקור הבודק וכלה בהכנת הדוחות השונים. נורית - מספר אחת בארץ בתחום מדען ראשי!

Ofer Bengal, CEO & Founder Redis Labs

Technologies GigaSpaces נהנית משירותיה המקצועיים של נורית כבר שנים ארוכות, בהגשת בקשות למדען הראשי, ברמה הגבוהה ביותר, כאשר אחוזי ההצלחה באישור הבקשות מול המדען מלאים. ראויים לציון גם הזמינות הגבוהה, אדיבותה של נורית ויכולותיה להיכנס לעובי הטכנולוגיה עצמה תוך הבנה מעמיקה ומרשימה. קשריה המצוינים של נורית במשרדי המדען הראשי תורמים אף הם רבות להצלחת התהליך וניכר כי גם שם היא מוערכת מאוד. אנו מאמינים כי כל לקוח אשר יבחר להשתמש בשירותיה של נורית יזכה בשותף אמיתי ויקבל מנורית שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, תוך לויאליות מוחלטת לארגון.

Galit Sasson, Vice President, Finance. GigaSpaces Technologies

נורית מלווה אותנו כבר 6 שנים כמנכ"ל אויגילו (eVigilo) בתמיכה וייעוץ בפרוייקטי המדען הראשי במסירות רבה. נסיונה הרב, מקצועיותה חסרת הפשרות ויחסה החם - ראויים לציון מיוחד. לאור הצלחת כל הבקשות שהגשנו בניצוחה של נורית, אין לי ספק שעוד נמשיך לעבוד עימה שנים רבות.

גיא וייס, מנכ"ל אוגילו