דף הבית » מסלולים » הסכמי תמיכה מקבילה


הסכמי תמיכה מקבילה

 

הסכמי שיתוף פעולה במו"פ תעשייתי של גופים ממדינות שונות לעידוד שיתוף פעולה טכנולוגי כלכלי, מדעי ותעשייתי בין המדינות. על-פי ההסכמים כל מדינה מקבלת על עצמה לתמוך בפעילות המו"פ של החברה ממדינתה לפי נוהלי התמיכה המקובלים בה. החברה מישראל זוכה לתמיכה מלשכת המדען בהתאם לחוק המו"פ ועפ"י נהלי לשכת המדען הראשי.


להלן רשימת המדינות עמן חתמה ישראל הסכמי תמיכה מקבילה:

צרפת - מזכר הבנה לשיתוף פעולה בתחום המו"פ בין ממשלת צרפת לממשלת ישראל; הסכם משנת 1992 כלכלי, מדעי ותעשייתי בין המדינות. על-פי ההסכמים כל מדינה מקבלת על עצמה לתמוך בפעילות המו"פ של החברה ממדינתה לפי נוהלי התמיכה המקובלים בה. החברה מישראל זוכה לתמיכה מלשכת המדען בהתאם לחוק המו"פ ועפ"י נהלי לשכת המדען הראשי.

הולנד - מזכר הבנה משנת 1993 בין ממשלת הולנד לממשלת ישראל לשיתוף פעולה במו"פ תעשייתי למטרות אזרחיות בין המדינות ובין התעשיות והארגונים המעוניינים במגזרים הפרטיים והציבוריים על בסיס תועלת הדדית.

ספרד - מזכר הבנה לשיתוף פעולה בתחומי המו"פ התעשייתי בין ממשלת ישראל לממשלת ספרד ליצירת מסגרת סיוע להגברת התחרותיות התעשייתית של שתי המדינות ולפיתוח תהליכים ומוצרים תעשייתיים.

פורטוגל - מזכר הבנה לשיתוף פעולה בתחומי המו"פ בין לשכת המדען הראשי בישראל למועצה הלאומית למחקר מדעי וטכנולוגי בפורטוגל משנת 1995, לעידוד שיתוף הפעולה במו"פ בין גופי היי-טק הסכם לשיתוף פעולה בתחומי המו"פ בין ממשלת ישראל לממשלת פורטוגל לעידוד שיתוף פעולה טכנולוגי, כלכלי, מדעי ותעשייתי בין המדינות.

בלגיה - מזכר הבנה עם אזור בריסל; הסכם בחבל פלנדריה משנת 2000 בדבר שיתוף פעולה לקידום פעילויות משותפות של מחקר ופיתוח תעשייתי שיש בהן תועלת הדדית לישראל ולפלנדריה על בסיס שוויון והדדיות.

צפון אירלנד ובריטניה - הסכם לשיתוף פעולה דו-צדדי במו"פ תעשייתי במגזר הפרטי משנת 1999.

איטליה - הסכם לשיתוף פעולה במחקר ופיתוח תעשייתי, מדעי וטכנולוגי בין ממשלת ישראל וממשלת איטליה, שנחתם בשנת 2000 כדי להדק את הקשרים בין המדינות ולחלוק ידע.

סין - הסכם משנת 2000 לתמיכה בפרויקטים משותפים של מו"פ תעשייתי ובמפעלים ומוסדות מדע ומחקר בשתי המדינות.

קנדה - מזכר הבנה בין קנדה לישראל משנת 1994 לשיתוף פעולה במו"פ תעשייתי במגזר הפרטי לטיפוח ולחיזוק שיתוף הפעולה הכלכלי והמסחרי בין המדינות.

הונג-קונג - הסכם משנת 2000 לשיתוף פעולה עם משרד התקשורת של הונג-קונג להמשך פיתוח תעשיות המידע וטכנולוגיות התקשורת ולתמיכה בהרחבת השווקים הפנימיים, האזוריים והבין-לאומיים למוצרים, לשירותים ולטכנולוגיות של שתי המדינות.

שבדיה - הסכם לשיתוף פעולה במו"פ תעשייתי.

פינלנד - הסכם שיתוף פעולה במו"פ תעשייתי בין ממשלת פינלנד ללשכת המדען הראשי.


 

צור קשר 054-4676008 מלאו פרטים וניצור עמכם קשרלקוחות אומרים

בעבר עבדתי עם מספר חברות ויועצים בענייני מדען ראשי. את שירותיה של נורית עמית שכרתי לראשונה בחברת SDT וגיליתי שירות ברמה אחרת לחלוטין. כשהקמתי את חברת Redis Labs לא היה לי ספק - יש רק מועמדת אחת שתטפל לנו בענייני מדען ראשי וזו נורית. ואכן עברנו כבר בהצלחה מרובה ארבע תוכניות ולאחרונה הגשנו אף את החמישית. הערך המוסף של נורית הוא עצום בכל שלבי התהליך, החל מהכנת הבקשה, דרך ביקור הבודק וכלה בהכנת הדוחות השונים. נורית - מספר אחת בארץ בתחום מדען ראשי!

Ofer Bengal, CEO & Founder Redis Labs

Technologies GigaSpaces נהנית משירותיה המקצועיים של נורית כבר שנים ארוכות, בהגשת בקשות למדען הראשי, ברמה הגבוהה ביותר, כאשר אחוזי ההצלחה באישור הבקשות מול המדען מלאים. ראויים לציון גם הזמינות הגבוהה, אדיבותה של נורית ויכולותיה להיכנס לעובי הטכנולוגיה עצמה תוך הבנה מעמיקה ומרשימה. קשריה המצוינים של נורית במשרדי המדען הראשי תורמים אף הם רבות להצלחת התהליך וניכר כי גם שם היא מוערכת מאוד. אנו מאמינים כי כל לקוח אשר יבחר להשתמש בשירותיה של נורית יזכה בשותף אמיתי ויקבל מנורית שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, תוך לויאליות מוחלטת לארגון.

Galit Sasson, Vice President, Finance. GigaSpaces Technologies

נורית מלווה אותנו כבר 6 שנים כמנכ"ל אויגילו (eVigilo) בתמיכה וייעוץ בפרוייקטי המדען הראשי במסירות רבה. נסיונה הרב, מקצועיותה חסרת הפשרות ויחסה החם - ראויים לציון מיוחד. לאור הצלחת כל הבקשות שהגשנו בניצוחה של נורית, אין לי ספק שעוד נמשיך לעבוד עימה שנים רבות.

גיא וייס, מנכ"ל אוגילו